پاسخ به مطالب شما

و اين هم بخش ديگری از پرسشها و پاسخها:

سلمان

سلام. مطالبت واقعا زيبا و منطقي است. کار شما باعث ميشه توپ بيفته تو زمين اونايي که ادعاي صحبت و مذاکره و گفتگو مي کنن و لي حرف زدن و لحن صحبتشون رو داريم مي بينيم.
خدا خيرتون بده.
التماس دعا
سلمان

** برادر عزيز سلمان:
اينهايی که شما نام برديد ادعايشان در آزادی و تساهل و تسامح گوش فلک را کر کرده ولی شما نمی‌توانيد با يکی از آنها چند دقيقه آرام حرف بزنيد و طرفتان يا عصبانی نشود يا اينکه شما را به فحش نگيرد. البته حضورا سعی ميکنند بيشتر ژست آدم به خود بگيرند ولی می‌بينيد که هرگاه به خيال خود احساس کردند که ناشناسند ديگر اختيار دست و دهانشان از کفشان می‌رود. ديديد که اين به اصطلاح آقا از چه الفاظی در جواب مطلب خواهر گراميمان استفاده کرده بود که خوب متاسفانه من هم راهی به جز پاک کردنش نداشتم.
========

siavash yaryar

با سلام
با توجه به اينکه وبلاگ شما در مورد رهبري است از شما دعوت مي کنم سري هم به وبلاگ بنده که مطلب آخري در مورد ايشان است بزنيد

** من به وبلاگ شما سر زدم ولی چيزی به غير از مطالبی کلی و غير واقعی در باره رهبر نديدم. متاسفانه بر خلاف نام وبلاگتان افق ديد شما در حصاری تنگ گرفتار است.
====

k.m

با سلام
محسن جان، شما چرا هر کی که بی احترامی و هتاکی میکنه رو با ديگران قاطی ميکنی؟ و در ضمن اگه ميخوای يک بی ادب به تمام معنی را بشناسی، چرا به وبلاگ دوست عزيز، جناب منکرات یک نگاه نمی‌اندازی، که همش سر تا پا بی احتراميه؟

** جناب ک.م
من نمی‌خواهم همه را قاطی کنم و روی سخنم با عده ای خاص بود. خوب من قبول دارم که عده ای برای مطالب خود نظرياتی (حالا درست يا غلط) دارند و با خلوص نيت هم می‌خواهند آنها را به ديگران بقبولانند. مسئله مورد نظر من اين است که هر کس در راهی که فکر می‌کند درست است و يا سعی در قبولاندن آن به ديگران دارد، حد اقل خودش بايد به آن راه پای بند باشد و اگر با ديگران رو راست نيست حد اقل با خودش رو راست باشد و نخواهد سر خودش کلاه بگذارد. متاسفانه تعداد زيادی از ما(اگر نگويم اکثر ما ايرانيان) به آفت مزمنی به نام يک بام و دو هوا گرفتار شده‌ايم و ظاهرا قرار هم نيست که به اين زوديها از دست اين مرض رهايی يابيم. اين بيماری هم دامن بی دينان ما را گرفته و هم متاسفانه تعداد زيادی از (به ظاهر) دين داران ما را. کار ما شده که صبح تا شب شعار چيزهايی را بدهيم که خودمان ذره ای به آنها پايبند نيستيم. همين مسئله باعث سردرگمی تعداد زيادی از جوانان ما و همچنين بروز آشفتگيهای سياسی و اجتماعی در ميان ما شده. درست به همين دليل است که بسياری از مشکلات به پای ولايت فقيه و رهبری نوشته ميشود در حالی که بسياری از دولتمردان در حالی که تظاهر می‌کنند ولی پای عمل که می‌رسد راه خود را می‌روند، که نشان از عدم اعتقاد قلبی اين افراد يا ضعف اخلاقی و شخصيتی اين افراد دارد. آن وقت ولايت فقيه هم نمونه ديگری می‌شود از آش نخورده و دهن سوخته. آيا شما تا به حال وصيت امام خمينی را يک بار به طور کامل و با دقت خوانده‌ايد؟ اگر خوانده‌ايد فکر می‌کنيد کدام يک از مسئولين ما واقعا حتی به يک بند از آن وصيت عمل کرده‌اند؟ آيا اگر عمل کرده بودن حالا وضع ما اين چنين بود؟ من نمی‌دانم سن شما چقدر است ولی اين را می‌دانم که هر چه اين افراد فريبکار بيشتر ما را از آرمانهای انقلاب و امام دور کردند وضع ما بدتر شد. شايد به جرئت بتوان گفت حتی در سالهای اوج جنگ تحميلی هم صرف نظر از مشکلات بمبارانها و حملات موشکی وضع مردم از لحاظ مالی، فرهنگی، اجتماعی و سياسی خيلی بهتر از حالا بود.

اين را هم گفته باشم که اين مشکل خود محوری فقط در بين ايرانيان داخل کشور نيست و جماعت ايرانی هر جا که هستند دچار همين مسائل هستند.

در مورد شخص منکرات هم که شما نام برده بوديد خوب من هم ايشان را خارج از وبلاگشان نمی‌شناسم. تا جايی که من اطلاع دارم ايشان به کسی بد و بيراه نگفته ولی در پاسخ بعضی يادداشتهای اهانت آميز ايشان هم به نسبتی کمتر طرف را سبک می‌کند که به نظر من اولا اشخاصی که اين مسئله را شروع می‌کنند مقصرترند و ثانيا ايشان هم بهتر است به جای پاسخ به اين موارد اصلا آنها نديده بگيرد.
=====

لباس شخصی

هوالعزيزاول اين نامه اقاي شعله سعدي از نظر منطقي و علمي اينقدر ضعيف بود که براي امثال من که دو واحد حقوق اساسي پاس کرديم شکي نماند که ايشان سوادشان همانطور که خودشان ميگويند درحدالفباي سياست است که انرا هم با تک ماده قبول شده اند به هراجر وپادشتان با صاحب انقلابمان حضرت بقيه الله(عج)

** حالا من سطح سواد ايشان را نمی‌دانم ولی در تحريف قانون اساسی و تاريخ الحق که ايشان استادند.
=====

سلمان

از ترسم سلام.
عيد ولادت امام هشتم رو به شما تبريک مي گم.
ان شاءالله آقا همه مون رو بطلبه.
دعام کن.
سلمان

** چرا از ترستان؟ مگر بنده تا به حال هيزم تری به شما يا هر کس ديگری فروخته ام؟
بله انشاالله همه ما را بطلبد. آخرين باری که نصيب شد بروم شهريور 79 بود.
خدا زيارت 12 معصوم ديگر را هم نصيبتان کند.

/ 0 نظر / 23 بازدید