جنايت بی شرمانه آمريکا در سامرا

 

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس سياسي - خارجي
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي، هجوم وحشيانه اشغالگران متجاوز به مردم سامرا و هتك حرمت بارگاه ملكوتي حضرت امام هادي (ع) و حضرت امام حسن عسگري (ع) را محكوم كردند.
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن اين پيام به شرح زير است:
«بسم الله الرحمن الرحيم
هجوم وحشيانه‌ي اشغالگران متجاوز و غاصب به مردم سامراء و هتك حرمت بارگاه ملكوتي امامين همامين حضرت هادي و حضرت عسگري سلام‌الله عليهما كه به قتل بيش از ‌‌٥٠ نفر از مردان و زنان و كودكان و زخمي شدن عده‌ي بيشتري انجاميد، موجب تاثر و تالم شديد گرديد.
متجاوزان ددمنش و مستكبر، بار ديگر نشان دادند كه نه براي جان مردم و نه براي مقدسات آنان هيچ حرمتي نمي‌شناسند و مي‌خواهند بر ارعاب و سياست سرنيزه تكيه كنند. سياستمداران نادان و مغرور آمريكا، ابلهانه پنداشته‌اند كه با گلوله و آتش مي‌توان مردم مومن و غيور عراق را تسليم كرد و به زانو در آورد و همين فهم غلط و نگاه مستكبرانه است كه در آينده‌اي نه چندان دور آن رژيم متجاوز و چپاولگر و زورگو را به خاك سياه خواهد نشانيد. انشاءالله.
اينجانب اين فاجعه را به حضرت بقيه‌الله الاعظم ارواحنا فداه و به همه‌ي مسلمانان به خصوص به ملت ستمديده‌ي عراق و حوزه‌هاي علميه معظم تسليت مي‌گويم و پيروزي اسلام و مسلمين و رفع شر متجاوزان را از سر ملت‌ها از خداوند متعال مسئلت مي‌نمايم.
سيدعلي خامنه‌اي
‌‌١٣٨٢/٩/١١»

60.jpg

/ 0 نظر / 27 بازدید